Сокобањски пољопривредници на Сајму пољопривреде

Удружење одгајивача говеда сименталске расе „Ртањ“ из Сокобање је на 79.Међународном сајму пољопривреде у Новом Саду изложило једну колекцију висококвалитетних стеоних јуница. Изложене су јунице произвођача из Трубаревца и Шарбановца и то грла Рајић Александра, Миливојевић Љубисава, Светозаревић Данише, Симић Горана и Миливојевић Вукашина.
Проглашење победника у конкуренцији живи експонати је заказано за четвртак 17.5.2012.године када ће и произвођачи из Сокобање организовано посетити сајам. Општина Сокобања је преко Фонда за развој пољопривреде општине Сокобања организовала посету Међународном сајму пољопривреде у Новом Саду за 210 пољопривредних произвођача. Полазак је заказан за 5,00 часова са аутобуске станице „Сокопревоз А.Д.“.