Могућност за бесплатну промоцију приватног смештаја

У оквиру активности израде новог прoмотивног материјала туристичке понуде општине Сокобања,  Канцеларије за локални економски развој опшине Сокобања, позива све категорисане приватне станодавце да за потребе припреме штампаног Каталога приватног смештаја у Сокобањи, доставе описне податке у електронском облику  и дигиталне фотографије својих смештајних капацитета.
Ова услуга као и израда промотивног материјала биће бесплатна за регистроване станодавце.
Образац за достављање података може се наћи на ОВОМ ЛИНКУ (ПДФ формат са едитовањем)
Рок за достављање података је 01.04.2011. године.
Приликом достављања података, станодавац даје на увид и Решење о категоризацији смештајних капацитета.
Подаци се достављају у просторијама општине Сокобања, Канцеларија за локални економски развој, лично Ивици Насковском или на маил invest@opstinasokobanja.com, сваког радног дана од 7 до 15 часова.
Контакт телефон :  830 030 ili 830 173