Јавна расправа - Радна верзија Буџета за 2014. годину

О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Заказује се јавна  расправа  ради консултовања грађана око утврђивања   радне верзије Одлуке о буџету општине Сокобања за 2014. годину, која ће бити предмет усвајања на седници Скупштине општине Сокобања до краја 2013. године.

Јавна расправа ће се одржати дана 11. 12. 2013. године (среда) у великој сали Скупштине општине Сокобања (изнад ватрогасног) са  почетком у 16,00 часова.

Радна верзија Одлуке о буџету општине Сокобања за 2014. годину објављена је на сајту општине Сокобања www.оpstinasokobanja.com и истакнута на огласној табли Општинске управе општине Сокобања, у згради Скупштине општине Сокобања.

Заинтересовани могу извршити увид  у радну верзију поменуте Одлуке и дати своје сугестије у писаној форми до 10. 12 2013. године, преко писарнице Општинске управе општине Сокобања, послати e-mail на:  info@opstinasokobanja.com,  или на јавној расправи.

Све сугестије и предлоге разматраће Комисија за буџет и финасије Скупштине општине Сокобања и Општинско веће општине Сокобања.

Позивају се сви заинтересовани грађани, представници удружења грађана и средстава јавног информисања да учествују у јавној расправи.

ПРЕДСЕДНИЦА

Снежана Радовановић

ПРЕУЗМИ РАДНУ ВЕРЗИЈУ (PDF)