ЈАВНИ ОГЛАС-за издавање места на Платоу код „Старог Завода“ у Сокобањи

На основу члана 5. став 3. Одлуке о монтажним објектима („Службени лист општине Сокобања“ број 32/17, 15/18 и 11/19), Одлуке о накнадама за коришћење јавних површина („Службени лист општине Сокобања“ број 6/19),  Плана општег распореда места за постављање монтажних објеката и опреме на територији општине Сокобања  („Службени лист општине Сокобања“ број  11/19 и 23/19)  означених у Графичком прилогу број 5а, локација број 1 – Плато код „Старог Завода“, Председник општине Сокобања расписује:

- ЈАВНИ ОГЛАС -

за издавање места на Платоу код „Старог Завода“ у Сокобањи, за постављање дечијег  забавног и спортског програма на јавним површинама,  предвиђених Планом општег распореда места за постављање монтажних објеката и опреме на територији општине Сокобања („Службени лист општине Сокобања“ број 11/19 и 23/19).

Преузмите Оглас са изјавама ОВДЕ

Графички прилог ОВДЕ