ЈАВНИ ОГЛАС за издавање места у Озрен башти у Сокобањи за постављање монтажних објеката  за продају сувенира

На основу члана 5. став 3. Одлуке о монтажним објектима („Службени лист општине Сокобања“ број 32/17, 15/18 и 11/19), Одлуке о накнадама за коришћење јавних површина („Службени лист општине Сокобања“ број 6/19),  Плана општег распореда места за постављање монтажних објеката и опреме на територији општине Сокобања  („Службени лист општине Сокобања“ број  11/19)  означених у Графичком прилогу број 1. локација број 1 – Озрен башта, Председник општине Сокобања расписује:

- ЈАВНИ ОГЛАС -

за издавање места у Озрен башти у Сокобањи, за постављање монтажних објеката  за продају сувенира – дрвене типске кућице,  предвиђених Планом општег распореда места за постављање монтажних објеката и опреме на територији општине Сокобања („Службени лист општине Сокобања“ број 11/19).

Преузми оглас ОВДЕ

Графички прилог ОВДЕ