ЈАВНИ ОГЛАС за издавање места за постављање мањих монтажних објеката у Сокобањи

На основу члана 5. став 3. Одлуке о монтажним објектима („Службени лист општине Сокобања“ број 32/17, 15/18 и 11/19),  Одлуке о одређивању почетне цене за давање у закуп локација за постављање мањих монтажних објеката („Службени лист општине Сокобања“ број 40/18), Плана општег распореда места за постављање монтажних објеката и опреме на територији општине Сокобања  („Службени лист општине Сокобања“ број 3/18, 15/18 и 22/18)  означених у Графичком прилогу број 1.,  Председник општине Сокобања расписује:

- ЈАВНИ ОГЛАС -

за издавање места за постављање мањих монтажних објеката у Сокобањи, предвиђених Планом општег распореда места за постављање монтажних објеката и опреме на територији општине Сокобања („Службени лист општине Сокобања“ број 3/18, 15/18 и 22/18 ).

Преузми оглас са изјавама ОВДЕ